KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12667442
nr 1266 7442
Dieter Kunz
(f. 1942), Sverige
Oljemålning, "Street dance", signerad. Olja på duk, uppklistrad på pannå, 78x146 cm
Dieter Kunz, svensk konstnär född 1942.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 29 juli 2019
kl 19:34:05
29/7 16:53:53